Marshall Kilburn II Grey (1001897)

В наявності
0
Код товару: 12024
11 200 ₴
$250
Спосіб оплати
Скорочений опис
Marshall Kilburn II Marshall Kilburn є неймовірно оригінальною, виконаною в стилі традиційних гітарних підсилювачів, бездротовою акустичною системою для Android та iOS-гаджетів, звучання якої дуже насичене і динамічне, ... Читати далі...
Загальні характеристики
Вага 2.85 кг Виробник Marshall Колір Сірий Тип підключення Bluetooth/дротове (3,5 мм) Тип пристрою Портативна колонка Всі характеристики
Отримання товару

Отримання товару

Доставка - Україна, Київ: Нова Пошта (передплата 100%)
Самовивіз: Київ, вул. Антоновича 39

Гарантія

Гарантія

Повноцінне гарантійне обслуговування, термін гарантії буде вказано у документах на товар.

Оплата товару

Оплата товару

- Оплата в USDT +1%
- Безготівка без ПДВ, +8% (ФОП, 2гр)
- Готівкою при отриманні в точці видачі
- Переказ Карта/IBAN +2%

Marshall Kilburn II

Marshall Kilburn є неймовірно оригінальною, виконаною в стилі традиційних гітарних підсилювачів, бездротовою акустичною системою для Android та iOS-гаджетів, звучання якої дуже насичене і динамічне, створює ефект присутності на справжньому, живому концерті. Колонка Marshall Kilburn повертає вас за часів розквіту рок-н-ролу, «золотого віку» музики. Кожна деталь, кожен елемент оздоблення та зовнішнього дизайну говорить про належність пристрою до вінтажного, преміального, «лампового» класу акустики Marshall. Обтягнутий вінілом корпус, металеві грати з великоячеистої сітки та легендарний логотип, аналогові перемикачі та ручки регулювань із золотим відливом – ніби перед вами класичний гітарний підсилювач, «комбік» шанованої англійської фірми, що веде свою історію з 60-х років.


На верхній панелі акустичної колонки є всі органи управління. Тут є головний перемикач включення/вимкнення в стилі перемикачів минулого століття. Аналогові крутилки гучності, тембру та басу. Дві клавіші вибору джерела звуку та активації Bluetooth. Тут знаходяться індикатори вхідного сигналу, 3.5 мм line-in і заряду батареї. Останній можна підключати до різних джерел звуку, які не підтримують бездротовий зв'язок. Для цього в комплекті йде високоякісний двосторонній шнур «3.5 мм – 3.5 мм» із позолоченими штекерами. Система чудово звучить, незалежно від того, що ви до неї підключите, комп'ютер, ноутбук, смартфон чи кишеньковий плеєр.


Marshall Kilburn має справжній чистий звук, який не має жанрових перекосів. Іншими словами, ці колонки однаково добре грають рок і метал, джаз, блюз і класику. Не залежно від ваших уподобань, акустика занурить вас у центр концерту. Широка сцена, чітка панорама та висока детальність звуку забезпечують перевагу над конкурентами.

 

Вага 2.85 кг
Виробник Marshall
Колір Сірий
Тип підключення Bluetooth/дротове (3,5 мм)
Тип пристрою Портативна колонка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Часті запитання

Що таке Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Marshall Kilburn II Grey (1001897) — це бездротова акустична система, виконана в стилі традиційних гітарних підсилювачів. Вона підтримує підключення через Bluetooth та дріт (3,5 мм), забезпечуючи насичене і динамічне звучання, що створює ефект живого концерту.

Який тип підключення у Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Marshall Kilburn II Grey (1001897) підтримує два типи підключення: бездротове через Bluetooth та дротове через роз'єм 3,5 мм. Це дозволяє підключати різноманітні пристрої, такі як комп'ютери, смартфони та плеєри.

Яка вага у Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Вага Marshall Kilburn II Grey (1001897) складає 2.85 кг, що робить його зручним для перенесення. Ця портативна колонка прекрасно підходить для використання як вдома, так і на вулиці.

Що включає в себе гарантія на Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Гарантія на Marshall Kilburn II Grey (1001897) складає 3 місяці. Вона безкоштовна та покриває можливі виробничі дефекти протягом цього часу.

Який колір у Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Marshall Kilburn II Grey (1001897) представлений у сірому кольорі, що надає йому стильного та сучасного вигляду, який підходить для різних інтер'єрів.

Де купити Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Marshall Kilburn II Grey (1001897) можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 11 200 ₴. Категорія: Колонки.

Яка ціна на Marshall Kilburn II Grey (1001897)?

Актуальна ціна на Marshall Kilburn II Grey (1001897) — 11 200 ₴. Виробник: Marshall.

Чи можна сплатити Marshall Kilburn II Grey (1001897) криптовалютою USDT TRC20?

Так, Marshall Kilburn II Grey (1001897) можна сплатити в USDT TRC20. Оплата відбувається за актуальним курсом і підтверджується швидко.
icon_callback icon_teleg icon_email